Oldalainkat 75 vendég és 1 tag böngészi

PostHeaderIcon Cikkek

Nemzeti Sport Online - Jégkorong rovat
  • Hoki-vb: vereség után – Chernomaz nem ad kifogásokat
    Rich Chernomaz szövetségi kapitány szerint ahhoz, hogy hatékonyabb legyen a magyar jégkorong-válogatott, sokkal okosabban kell játszania kedden Dél-Korea ellen, mint hétfőn, az osztrákok ellen elveszített világbajnoki mérkőzésen (1–3).

• Hoki-vb: vereség az osztrákok ellen
    Az Ukrajnában zajló divízió 1/A-világbajnokság 2. fordulójában a magyar válogatott Ausztriával találkozott. Az ukránok elleni győzelem után az osztrákokat nem sikerült megverni, pedig az első két harmad képe alapján reális volt a remény. A harmadik harmadban azonban mindkét emberelőnyüket belőtték az osztrákok, a magyar csapat pedig nem tudott újítani, így magyar szempontból vereséggel folytatódott a világbajnokság.

• Két jó harmad nem elég – osztrák siker emberfórokkal
    Az Ukrajnában zajló divízió 1/A-világbajnokság 2. fordulójában a magyar válogatott Ausztriával találkozott. Az ukránok elleni győzelem után az osztrákokat nem sikerült megvernünk, pedig az első két harmad képe alapján reális volt a remény. A harmadik harmadban azonban mindkét emberelőnyüket belőtték az osztrákok, a magyar csapat pedig nem tudott újítani, így magyar szempontból vereséggel folytatódott a világbajnokság.

• Hoki-vb: csak Ausztriára figyeljünk, a többi még ráér!
    Félórás átmozgatással és átalakított emberelőnyös játékkal készült hétfő délelőtt a magyar válogatott, amely este Ausztriával játszik a Kijevben zajló divízió 1/A-világbajnokságon. Majoross Gergely, a válogatott másodedzője pontosabb játékot vár, mint az ukránok ellen.

• NHL: az Ottawa és a Washington jutott utolsóként tovább
    Az Ottawa a Bostont, a Washington pedig a Torontót győzte le az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának legutóbbi játéknapján, ezzel mindkét gárda megszerezte negyedik sikerét a párharcában, és továbbjutott a következő körbe.

• Hoki-vb: meglepetés, Dél-Korea legyőzte Kazahsztánt
    Dél-Korea 5–2-re legyőzte Kazahsztánt a kijevi divízió 1/A-s jégkorong-világbajnokságon vasárnap.

• Hoki-vb: „Ausztria erősebb, mint Ukrajna, jobban kell játszanunk”
    Meccset nem játszott, de 75 percet edzett vasárnap a magyar válogatott, amely Ukrajna szombati legyőzése után hétfő este Ausztriával játszik a divízió 1/A-világbajnokságon – kulcsmeccset.

• NHL: újabb három csapat a rájátszás elődöntőjében
    A New York Rangers, a St. Louis Blues és az Edmonton Oilers is biztosította továbbjutását a főcsoport-negyeddöntőből az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának szombati játéknapján.

• Hoki-vb: ha nehezen is, de győzött Kazahsztán
    A kazah válogatott 3–2-re legyőzte az osztrák csapatot a kijevi divízió 1/A-s jégkorong-világbajnokság nyitó napján szombaton.

• Hoki-vb: a lengyelek nem bírtak Dél-Korea kapusával
    Dél-Korea jégkorong-válogatottja 4–2-re legyőzte Lengyelországot a Kijevben zajló divízió 1/A-világbajnokság szombati nyitó napján.