Belépés
Ki olvas minket
Oldalainkat 50 vendég és 2 tag böngészi
Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2019.02.23 (szombat)
2019.02.23szombat10:00U10
Szombathely  Molnár József
23507  2019.02.21
x - KASI USE
2019.02.23szombat10:00U10
Győr  Nagy Dusán Szabolcs
24140  Kiss Sándor2019.02.21
Győri NEMAK-DANA ETO HC A - x
2019.02.23szombat10:00Csabai FarkasokSzabolcsi SólymokU14
Nyíregyháza  Ling Tamás
24290  2019.02.22
2019.02.23szombat10:00U10
Várpalota  Huszár Kitti
24421  2019.02.18
x - Ifj. Ocskay Gábor JA
2019.02.23szombat10:00U10
Szarvasi Jégpálya  Pallós Péter
24426  2019.02.21
x - Szolnok Orcas HC
2019.02.23szombat10:00U10
Budakalászi Jégpálya  Spuriga Dániel
24456  2019.02.18
x - Táti Tigrisek
2019.02.23szombat10:45KASI USEDVTK Jegesmedvék BU14
Kaposvár  Mayer István
24472  Hofrics Róbert2019.02.21
2019.02.23szombat11:00Csabai FarkasokKESI SólymokU14
Nyíregyháza  
24291  2019.02.19
2019.02.23szombat11:45Ifj. Ocskay Gábor JA BGyőri NEMAK-DANA ETO HCU16
Székesfehérvár  Sábián Balázs
24270 Árkovics Gergő Németh Norbert2019.02.20
2019.02.23szombat12:00KESI SólymokSzabolcsi SólymokU14
Nyíregyháza  
24359  2019.02.19
2019.02.23szombat12:00U10
Gepárd Jégcsarnok  Péter Csilla
24422  Farsang Noémi2019.02.11
x - UTE
2019.02.23szombat12:00Debreceni Hoki KlubDVTK JegesmedvékU14
Debrecen  Herczeg Levente
24461  Filep Róbert2019.02.15
2019.02.23szombat12:15U10
Miskolci Jégcsarnok  Huszti Dávid
24309  Szabó Dániel2019.02.21
x - Vasas SC
2019.02.23szombat12:15Pesterzsébeti Hockey ClubKSI SE BU12
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Tesner Olivér
24423  László Zoltán2019.02.19
2019.02.23szombat12:15KMH SE KnightsMAC Budapest BU14
Tüskesátor  Balla Norbert
24468  Incze Miklós2019.02.22
2019.02.23szombat12:15Vasas SCUTE AU14
Vasas Jégcentrum  Palla Zoltán
24569  Pálkövi Baksa2019.02.19
2019.02.23szombat12:30Egerszegi TitánokUTE BU14
Zalaegerszeg  Angyal Botond
24462  Nagy Tamás2019.02.21
2019.02.23szombat12:30Dunaújvárosi AcélbikákFTC-TelekomU14
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Abonyi Attila
24567  Pinczés Olivér2019.02.15
2019.02.23szombat13:00Zempléni HiúzokKMH Flashes BOBIV
Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok  Nyíri Zoltán
24451  Vincze László2019.02.22
2019.02.23szombat13:10KSI SEKMH SE WarriorsU14
Millenáris  Barna Péter
24474  Ferencz Tibor2019.02.18
2019.02.23szombat13:15Szigeti BikákSzekszárdi JégmadarakU14
Érdi Jégcsarnok  Korbuly Gergely
24427  Csehy Zsombor2019.02.22
2019.02.23szombat13:15KMH Budapest IIAUTDEBL
FTC Sátras Jégpálya  Fényi Barnabás
24592 Gangel László Homenko Alekszej2019.02.19
2019.02.23szombat13:30Ifj. Ocskay Gábor JAAUTEBJL
Székesfehérvár  Bencze Máté
24341 Wolf László Szabó Dávid2019.02.15
2019.02.23Szombat14:40KMHCZEFelnőtt Klub
Tüskecsarnok  Sindel Bence
24596 Juhász Gábor Kocsány Balázs2019.02.22
3 fő játékvezető
2019.02.23szombat14:45Ifj. Ocskay Gábor JA BÓbuda Hockey Academy BU14
Székesfehérvár  Németh Norbert
24473  Németh István2019.02.18
2019.02.23szombat15:15Dunaújvárosi AcélbikákFTC-TelekomU18
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Horváth Botond
24306 Kedves Alfréd Horváth Mátyás2019.02.14
2019.02.23szombat15:30MAC Budapest AIfj. Ocskay Gábor JAU14
Kisstadion  Nedeljković Ivan
24568  Schumacher-Kovács Ákos2019.02.18
2019.02.23szombat15:45DVTK Jegesmedvék CSportország SC CU12
Miskolci Jégcsarnok  Huszti Dávid
24317  Szabó Dániel2019.02.20
2019.02.23szombat16:00Győri NEMAK-DANA ETO HCSportország SCU14
Győr  Baki Dávid
24463  Kiss Sándor2019.02.19
2019.02.23szombat16:15Óbuda Hockey AcademyPesterzsébeti Hockey ClubU14
Gepárd Jégcsarnok  Hajdú István
24469  Jakocs Ferenc2019.02.20
2019.02.23szombat16:15AUTFTC-TelekomDEBL
FTC Sátras Jégpálya  Sári Péter
24593 Gérnyi Katalin László Lóránt2019.02.19
2019.02.23szombat17:20KMH-DVTKAUTEBYSL
Tüskesátor  Mizsák Péter
24458 Mach Márton Kövesi Bence2019.02.15
2019.02.23szombat17:30Vasas SCAUTEBJL
Vasas Jégcentrum  Molnár Márkó
24428 Sós Zoltán Sándor Zsuzsanna2019.02.18
2019.02.23szombat18:00DVTK JegesmedvékAUTEBJL
Miskolci Jégcsarnok  Lövei Patrik
24310 Kormos Dávid Mokrai Ádám2019.02.18
2019.02.23szombat18:30Justitia SzittyákFC Hatvan GigászaiU14
FTC Sátras Jégpálya  Hokky Máté
24351  Bellus László2019.02.22
2019.02.23szombat19:30Kalózok HK BJégoroszlánokOBIV
Gepárd Jégcsarnok  Somogyi Attila
24353  Jakocs Ferenc2019.02.18
2019.02.23szombat20:15KMH SEOHAOBII
Tüskesátor  Kis-Király Barna
24364 Pálkövi Botond Sindel Bence2019.02.22
2019.02.23szombat20:15Rozmár JSESzombathelyi PingvinekOBIII
Vasas Jégcentrum  Sütő Gábor
24424  Kovács Tibor2019.02.19
2019.02.23szombat20:50DJK SEESMTK JégpárducokOBIV
Debrecen  Sipos Roland
24302  Szabó Attila2019.02.14
    2019.02.24 (vasárnap)
2019.02.24vasárnap09:30Soproni JégtörőkSzombathelyi PingvinekU12
Tatabányai Műjégpálya  Dimitrov Márk
24432  Gáspár Balázs Sándor2019.02.21
2019.02.24vasárnap10:00Bajai Lurkók SEPécsi SkacokU12
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Bogó Zoltán
24285  Pinczés Olivér2019.02.19
2019.02.24vasárnap10:00U8
Kiskőrös  Szabó Dávid KK
24337  2019.02.14
x - HK Spartak Subotica
2019.02.24vasárnap10:00U8
Székesfehérvár  Ozsváth Erik
24457  Sábián Balázs2019.02.22
x - UTE
2019.02.24vasárnap10:00U8
Hatvan  Huszti Dávid
24435  2019.02.22
x - Szolnok Orcas HC
2019.02.24vasárnap10:00U8
Veszprém  Nagy Tamás
24446  2019.02.21
x - Győri NEMAK-DANA ETO HC C
2019.02.24vasárnap10:15KMH SE Vikings ADVTK Jegesmedvék AU12
Tüskesátor  Schumacher-Kovács Ákos
24368  Kruppa Nándor2019.02.22
2019.02.24vasárnap10:30Szombathelyi PingvinekPTSE Tatabányai PolipokU12
Tatabányai Műjégpálya  
24436  2019.02.20
2019.02.24vasárnap10:30Tatai HódokSoproni JégtörőkU12
Tatabányai Műjégpálya  
24439  2019.02.20
2019.02.24vasárnap10:30Veszprémi JéglovagokAjkai ÓriásokU12
Ajka  Bellus László
24447  Becze Zoltán2019.02.22
2019.02.24vasárnap11:00Győri NEMAK-DANA ETO HCÓbuda Hockey AcademyU16
Győr  Németh István
24334 Mayer István Németh Norbert2019.02.14
2019.02.24vasárnap11:15Szigeti BikákDebreceni Hoki KlubU12
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Barna Péter
23600  Balog Gergő2019.02.21
2019.02.24vasárnap11:15HUN 1AUTDEBL
FTC Sátras Jégpálya  Homenko Alekszej
24594 Tóth István Csehy Zsombor2019.02.21
2019.02.24vasárnap11:20White Sharks Hockey ClubTáti TigrisekU12
Újpesti Jégcsarnok  Hokky Máté
24450  Koszta Mónika2019.02.15
2019.02.24vasárnap11:30U8
Kaposvár  Hofrics Róbert
24431  Gáborik Ákos2019.02.21
x - KASI USE
2019.02.24vasárnap11:30Soproni JégtörőkPTSE Tatabányai PolipokU12
Tatabányai Műjégpálya  
24433  2019.02.20
2019.02.24vasárnap11:35MAC Budapest ADunaújvárosi Acélbikák AU12
Kisstadion  Eperjessy Zsombor
24382  László Zoltán2019.02.18
2019.02.24vasárnap11:45Ifj. Ocskay Gábor JA AFTC-Telekom AU12
Székesfehérvár  Ozsváth Dominik
24343  Angyal Botond2019.02.18
2019.02.24vasárnap12:00Egerszegi TitánokGoodwill Pharma Szegedi VízműU16
Zalaegerszeg  Horváth Mátyás
24319 Abonyi Attila Molnár József2019.02.15
2019.02.24vasárnap12:10Debreceni Hoki KlubMAC BudapestEBYSL
Debrecen  Herczeg Levente
24295 Kormos Dávid Filep Róbert2019.02.22
2019.02.24vasárnap12:10Debreceni Hoki KlubMAC BudapestU20
Debrecen  
24583  2019.02.22
2019.02.24vasárnap12:15Dunaújvárosi AcélbikákMAC Budapest BU16
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Pinczés Olivér
24305 Bencze Donát Gebei Gergely Péter2019.02.21
2019.02.24vasárnap12:15KMH SE VikingsDVTK JegesmedvékU12
Tüskesátor  Balázsi Barna Bálint
24369  Sári Péter2019.02.22
2019.02.24vasárnap12:15KSI SE AGyőri NEMAK-DANA ETO HC AU12
Millenáris  Laczkovszki Ámon
24373  Palla Zoltán2019.02.21
2019.02.24vasárnap12:25Debreceni Hoki Klub AUTE BU16
Debrecen  Margitics Zoltán
24298 Szabó Attila Dorogi Kristóf2019.02.22
2019.02.24vasárnap12:35DVTK Jegesmedvék BFTC-Telekom BU16
Miskolci Jégcsarnok  Nyíri Zoltán
23758 Lövei Patrik Budai Roland2019.02.20
2019.02.24vasárnap13:15Óbudai GepárdDVTK Jegesmedvék AmatőrOBIV
Gepárd Jégcsarnok  Dorogi Dávid
24430  Jakocs Ferenc2019.02.16
2019.02.24Vasárnap13:30HUN 1HUN 2Egyéb
Tüskecsarnok  Kövesi Bence
24589 Kókai Márk Sindel Bence2019.02.21
rendőr válogatott HUN-GER
2019.02.24vasárnap13:45Ifj. Ocskay Gábor JAFTC-TelekomU12
Székesfehérvár  Ozsváth Erik
24344  Sábián Balázs2019.02.18
2019.02.24vasárnap13:45Ifj. Ocskay Gábor JA BFTC-Telekom AU16
Székesfehérvár  Szabó Dávid
24346 Kedves Alfréd Bencze Máté2019.02.21
2019.02.24vasárnap13:45MAC BudapestDunaújvárosi AcélbikákU12
Kisstadion  Takács Noel
24384  Pálkövi Baksa2019.02.18
2019.02.24vasárnap14:15KMH-DVTKAUTEBYSL
Tüskesátor  Sándor Zsuzsanna
24370 Kis-Király Barna László Lóránt2019.02.22
2019.02.24vasárnap14:15KSI SEGyőri NEMAK-DANA ETO HCU12
Millenáris  Laub Gábor
24374  Somogyi Attila2019.02.22
2019.02.24vasárnap14:15HUN 1FTC-TelekomDEBL
FTC Sátras Jégpálya  Homenko Alekszej
24595 Gérnyi Katalin Csehy Zsombor2019.02.21
Döntő
2019.02.24vasárnap14:30Egerszegi TitánokHevületOBII
Zalaegerszeg  Horváth Mátyás
24320 Abonyi Attila Molnár József2019.02.18
2019.02.24vasárnap15:20Sportország SCKASIU16
Újpesti Jégcsarnok  Herman Tibor
24434 Kovács Tibor Márton Szabolcs2019.02.18
2019.02.24vasárnap15:30Debreceni Hoki Klub CZempléni HiúzokU12
Debrecen  Dorogi Kristóf
24301  Herczeg Levente2019.02.22
2019.02.24vasárnap15:30DVTK JegesmedvékGyőri NEMAK-DANA ETO HCU20
Miskolci Jégcsarnok  Mokrai Ádám
24579 Salánki Attila Lövei Patrik2019.02.21
2019.02.24vasárnap15:40Vasas SC AÓbuda Hockey Academy AU12
Vasas Jégcentrum  Dömötör Bence
24443  Gyöngyösi Tamás2019.02.18
2019.02.24vasárnap16:20MAC Budapest AUTE AU16
Kisstadion  Fényi Barnabás
24380 Pálkövi Zsombor Tamás Jakocs Ferenc2019.02.18
2019.02.24vasárnap17:10KMH SEVasas SCU16
Tüskesátor  Dósa Krisztián
24363 Berger Ákos Kocsány Balázs2019.02.18
2019.02.24vasárnap17:20Vasas SCÓbuda Hockey AcademyU12
Vasas Jégcentrum  Balla Norbert
24444  Laár Balázs2019.02.22
2019.02.24vasárnap17:35Debreceni Hoki Klub BLehel HCU16
Debrecen  Margitics Zoltán
24300 Vincze László Papp Zsombor2019.02.20
2019.02.24vasárnap18:15DVTK Jegesmedvék AIfj. Ocskay Gábor JA AU16
Miskolci Jégcsarnok  Mokrai Ádám
24313 Kormos Dávid Szeszák Martin2019.02.21
2019.02.24vasárnap18:15Vénfarkasok JuniorESMTK JégkockákOBIV
Pesterzsébeti Jégcsarnok  László Zoltán
24445  Incze Miklós2019.02.22
2019.02.24vasárnap18:30TSE GerillákKalózok HKOBIV
Gepárd Jégcsarnok  Molnár Márkó
24441  Korbuly Gergely2019.02.19
2019.02.24vasárnap19:00Lehel HCGoodwill Pharma Szegedi VízműOBII
Jászberény  Pálkövi Botond
24377 Gangel László Mizsák Péter2019.02.19
2019.02.24vasárnap19:10Zima TeamKMH FlashesOBIV
Kisstadion  Fényi Barnabás
24452  Banga Viktor2019.02.19
2019.02.24vasárnap19:15VIP HokiCHC LehelOBIV
Újpesti Jégcsarnok  Schumacher-Kovács Ákos
24448  László Lóránt2019.02.18
2019.02.24vasárnap20:15THE Zuglói PiranhákKMHOBIV
Vasas Jégcentrum  Sütő Gábor
24440  Elliott Matthew2019.02.19
2019.02.24vasárnap20:15Újpesti Ragadozók JSEVénfarkasokOBIV
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Dorogi Dávid
24442  Szabó Máté2019.02.22
2019.02.24vasárnap20:30Biatorbágy ViaduktTSE GerillákOBIII
FTC Sátras Jégpálya  Dorner Benjamin
24286  Ress Dániel2019.02.19
    2019.02.25 (hétfő)
2019.02.25hétfő00:00DVTK JegesmedvékUTEU18
Miskolci Jégcsarnok  Lövei Patrik
24585 Vincze Dániel Mokrai Ádám2019.02.22
2019.02.25hétfő00:00Dunaújvárosi AcélbikákSZJA 2005U14
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Mayer István
24600  Pinczés Bendegúz2019.02.22
2019.02.25hétfő17:30Vasas SCDebreceni Hoki KlubU18
Vasas Jégcentrum  Berkesi Balázs
24588 Pálkövi Zsombor Tamás Pályi Kiss Patrick2019.02.19
2019.02.25hétfő19:00Győri NEMAK-DANA ETO HCMAC BudapestU18
Győr  Baki Dávid
24586 Berger Ákos Sindel Bence2019.02.21
2019.02.25hétfő20:00Ifj. Ocskay Gábor JASapientia U23U20
Székesfehérvár  Kedves Alfréd
24590 Babic Vladimír Abonyi Attila2019.02.20
    2019.02.26 (kedd)
2019.02.26kedd00:00Dunaújvárosi AcélbikákSZJA 2005U14
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Ozsváth Erik
24601  Ozsváth Ádám2019.02.22
2019.02.26kedd14:50UTE BÓbuda Hockey AcademyU14
Újpesti Jégcsarnok  
24558  Léber Frigyes2019.02.22
2019.02.26kedd15:30KMH SE WarriorsKASI USEU14
Tüskecsarnok  Fényi Barnabás
24531  Herman Tibor2019.02.22
2019.02.26kedd15:45Pesterzsébeti Hockey ClubDebreceni Hoki KlubU14
Pesterzsébeti Jégcsarnok  László Zoltán
24546  Jakocs Ferenc2019.02.22
2019.02.26kedd17:30DVTK JegesmedvékMAC ÚjbudaSVK EL
Miskolci Jégcsarnok  
24312  2019.02.02
2019.02.26kedd18:20Dunaújvárosi AcélbikákUTEU20
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Horváth Botond
24584 Kedves Alfréd Abonyi Attila2019.02.22
2019.02.26kedd19:15KMH BudapestMAC Budapest MarilynNU25
Tüskesátor  Gérnyi Katalin
24526  Sándor Zsuzsanna2019.02.21
2019.02.26kedd19:30Ifj. Ocskay Gábor JASapientia U23U20
Székesfehérvár  Szabó Dávid
24591 Wolf László Bencze Máté2019.02.22
Mi a véleményed az idei edzőtáborról?
 
Partnereink
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés