Belépés
Ki olvas minket
Oldalainkat 96 vendég és 18 tag böngészi
Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2017.03.25 (szombat)
2017.03.25szombat09:00U10
Ajka  Németh Norbert
17795  2017.03.18
Korcsolyázó DSE - C csoport
2017.03.25szombat09:00U10
Újpesti Jégcsarnok  Banga Viktor
18455  Szautner Márk2017.03.22
Sportország SC - B csoport (2) 8 csapat
2017.03.25szombat10:00U10
Zalaegerszeg  Baki Dávid
17543  Molnár József2017.03.17
Egerszegi Titánok - B csoport (2) 6 csapat
2017.03.25szombat10:00Női
Tüskesátor  Laub Gábor
18508  Jakocs Ferenc2017.03.22
10.00-12.45
2017.03.25szombat10:00Női
Tüskecsarnok  Pálkövi Botond
18509  Fényi Barnabás2017.03.17
10.00-12.45
2017.03.25szombat11:30MTKDVTK Jegesmedvék BU14
Pesterzsébet  Gyöngyösi Tamás
18477  Bencze Donát2017.03.22
2017.03.25szombat11:30U10
Jégpalota  Palla Zoltán
18519  Pályi Kiss Patrick2017.03.17
11.30-14.20
2017.03.25szombat12:15Debreceni HKifj Ocskay Gábor JAU20
Debrecen Marek Zsolt Sipos Roland
18565 Kormos Dávid Herczeg Levente2017.03.23
2017.03.25szombat12:30ifj Ocskay Gábor JA BDVTK JegesmedvékU14
Székesfehérvár  Szabó Dávid
18380  Kávássy Zoltán2017.03.24
2017.03.25szombat12:30Kaposvár HC SESzabolcsi JEOBIV
Kaposvár  Márkus János
18469  Mayer István2017.03.17
2017.03.25szombat13:00U10
Sátoraljaújhely  Huszti Dávid
17943  Filep Róbert2017.03.17
Kazincbarcikai Ördögök - C csoport (2) 6 csapat
2017.03.25szombat13:00Gepárd JETisza Volán SCU14
Gepárd Jégcsarnok  Hegedűs Győző
18459  Korbuly Gergely2017.03.24
2017.03.25szombat13:00Női
Tüskecsarnok  Fényi Barnabás
18510  Mach Márton2017.03.24
13.00-17.15
2017.03.25szombat13:00Női
Tüskesátor  Kövesi Bence
18511  Barna Péter2017.03.22
13.00-17.15
2017.03.25szombat14:30U10
Jégpalota  Kocsány Balázs
18520  Csehy Zsombor2017.03.17
14:30-17:20
2017.03.25szombat14:40UTE BMAC Budapest BU14
Újpesti Jégcsarnok  Ferencz Tibor
18462  Dorogi Dávid2017.03.25
2017.03.25szombat15:00MAC BudapestUTEU14
Kisstadion  Mizsák Péter
18456  Timár Balázs2017.03.20
2017.03.25szombat15:30ifj Ocskay Gábor JADebreceni HKU14
Székesfehérvár  Árkovics Gergő
18457  Arany Máté2017.03.20
2017.03.25szombat17:15KSIFerencvárosi TCU12
Pesterzsébet  Balla Norbert
18292  Incze Miklós2017.03.25
2017.03.25szombat18:00Vasas SCEgerszegi TitánokU14
Jégpalota  Tóth István
18460  Hernády Kristóf2017.03.22
2017.03.25szombat18:00MAC BudapestVasas-ContinentalU20
Kisstadion Juhász Gábor Bedő Péter
18521 Haszonits Miklós Ozsváth Ádám2017.03.24
DöntőPekka Pajarinen
2017.03.25szombat18:10KMHDunaújvárosi AcélbikákU14
Tüskecsarnok  Csuvár Zsombor
18461  Jakocs Ferenc2017.03.22
2017.03.25szombat18:10KMH BJászberényi SEU14
Tüskesátor  Hajdú István
18536  Korbuly Gergely2017.03.23
2017.03.25szombat20:30Rozmár SEESMTK-Druck-KerOBIV
Jégpalota  László Lóránt
18276  Pálkövi Botond2017.03.21
2017.03.25szombat20:40MAC BudapestHevület SEOBIV
Kisstadion  Sütő Gábor
18468  Varjú Árpád2017.03.23
2017.03.25szombat20:40KMHMAC BudapestOBIII
Tüskesátor Vas Mátyás Gil Tichon
18550 Gangel László Kovács Tibor2017.03.24
    2017.03.26 (vasárnap)
2017.03.26vasárnap08:00U10
Jégpalota  Hernády Kristóf
18517  Jakocs Ferenc2017.03.17
08.00-11.20
2017.03.26vasárnap09:00JégoroszlánokSportország SC BU12
Pesterzsébet  László Zoltán
16294  Bellus László2017.03.24
2017.03.26vasárnap09:00Női
Tüskesátor  Galsi Péter
18512  Korbuly Gergely2017.03.20
09.00-11.45
2017.03.26vasárnap10:00U8
Jászberény  Németh István
17462  Németh Norbert2017.03.21
Jászberényi SE - B csoport (2) 8 csapat
2017.03.26vasárnap10:00U8
Kisstadion  Demendi Milán
18252  Laub Gábor2017.03.22
MAC Budapest - A csoport
2017.03.26vasárnap10:00U8
Újpesti Jégcsarnok  Banga Viktor
18278  Hajdú István2017.03.23
UTE - C csoport
2017.03.26vasárnap10:00Női
Tüskecsarnok  Gérnyi Katalin
18513  Kövesi Bence2017.03.17
10.00-12.45
2017.03.26vasárnap10:00U8
Zalaegerszeg  Baki Dávid
18522  Molnár József2017.03.20
Egerszegi Titánok - C csoport (2) 8 csapat
2017.03.26vasárnap10:10Gepárd JESportország SCU12
Gepárd Jégcsarnok  Barna Péter
18288  Mach Márton2017.03.21
2017.03.26vasárnap10:15ifj Ocskay Gábor JA BVeszprémi JéglovagokU12
Székesfehérvár  Kávássy Zoltán
18290  Pintér Gergely2017.03.21
2017.03.26vasárnap11:00U8
Budai Jégpálya  Hegedűs Győző
18281  2017.03.22
Jégkert SE - B csoport
2017.03.26vasárnap11:30U10
Jégpalota  Hernády Kristóf
18518  Somogyi Attila2017.03.24
11.30-13.50
2017.03.26vasárnap11:45MTKSzekszárdi JEU12
Pesterzsébet  Dorner Benjamin
17985  Csehy Zsombor2017.03.22
2017.03.26vasárnap12:00U8
Kisstadion  Szautner Márk
18253  Veres János2017.03.22
MAC Budapest - B csoport
2017.03.26vasárnap12:30HC KiskőrösTisza Volán SCU16
Szeged  Ambrus András
18463 Fazekas Tibor Maslac Michael2017.03.20
2017.03.26vasárnap13:00U8
Tüskesátor  Szabó Máté
18280  Balla Norbert2017.03.22
KMH - C csoport
2017.03.26vasárnap14:30Egerszegi TitánokWhite Sharks HCU12
Zalaegerszeg  Molnár József
18289  Baki Dávid2017.03.20
2017.03.26vasárnap14:50MAC Budapest Bifj Ocskay Gábor JA BU16
Kisstadion  Dorogi Dávid
18538 Pálkövi Zsombor Tamás Gil Tichon2017.03.24
2017.03.26vasárnap15:00Vasas SC BDebreceni HKU16
Jégpalota  Bencze Donát
18486 Berger Ákos Tóth István2017.03.23
2017.03.26vasárnap16:10Viadukt SEKorcsolyázó DSEOBIV
Pesterzsébet  Abonyi Attila
18277  Wolf László2017.03.22
2017.03.26vasárnap16:50KMH BGepárd JEU16
Tüskesátor  Mizsák Péter
18464 Timár Balázs Jakocs Ferenc2017.03.25
Pekka Pajarinen
2017.03.26vasárnap17:25MAC Budapest BKMH BNői
Kisstadion  Schumacher-Kovács Ákos
18286  Molnár Márkó2017.03.22
2017.03.26vasárnap17:30Dunaújvárosi AcélbikákMAC BudapestU12
Dunaújváros  Kedves Alfréd
18285  Horváth Botond2017.03.24
2017.03.26vasárnap17:45Vasas SC BKMH BU12
Jégpalota  Pálkövi Baksa
18291  Gottlibet Zóra2017.03.17
2017.03.26vasárnap18:00ifj Ocskay Gábor JAMAC BudapestU16
Székesfehérvár  Árkovics Gergő
18539 Juhász Gábor Mayer István2017.03.21
Döntő
2017.03.26vasárnap18:40UTE BDunaújvárosi AcélbikákU16
Újpesti Jégcsarnok  Kovács Tibor
18541 Gangel László Ferencz Tibor2017.03.23
2017.03.26vasárnap19:55Hargitai FarkasokKMHOBIV
Kisstadion  Pálkövi Zsombor Tamás
18487  Palla Zoltán2017.03.24
    2017.03.27 (hétfő)
2017.03.27hétfő15:30MAC Budapest BUTE BU14
Kisstadion  Dorogi Dávid
18384  2017.03.24
2017.03.27hétfő18:10UTEISK-CsíkszeredaU18
Újpesti Jégcsarnok Mayer Gábor Mizsák Péter
18470 Pálkövi Zsombor Tamás Soós Dániel2017.03.24
Pekka Pajarinen
2017.03.27hétfő21:00Hargitai FarkasokUTE AmatőrOBIII
Kisstadion Varjú Árpád Sindel Bence
18553 Kis-Király Barna László Zoltán2017.03.24
    2017.03.28 (kedd)
2017.03.28kedd16:45Vasas SC BGepárd JEU12
Jégpalota  Balla Norbert
18264  Palla Zoltán2017.03.24
2017.03.28kedd18:40ISK-CsíkszeredaUTEU18
Újpesti Jégcsarnok Halassy György Kövesi Bence
18554 Pálkövi Zsombor Tamás László Lóránt2017.03.23
2017.03.28kedd19:30KMHPesterzsébeti HCU16
Tüskesátor  Soós Miklós
18542 Berger Ákos Herman Tibor2017.03.24
Pekka Pajarinen
Mi a véleményed az idei edzőtáborról?
 
Partnereink
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés