Belépés
Ki olvas minket
Oldalainkat 112 vendég és 24 tag böngészi
Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2018.10.20 (szombat)
2018.10.20szombat10:00U10
Kiskőrös  Vlcskó Csaba
22632  2018.10.18
x - Szent István Általános Iskola Hatvan
2018.10.20szombat10:00KMHOHAU10
Tüskesátor  Balázsi Barna Bálint
22762  Laár Balázs2018.10.19
50 perces edzőmeccs 2 fő játékvezető
2018.10.20szombat11:00KASI USEDunaújvárosi Acélbikák BU14
Kaposvár  Hofrics Róbert
22528  Németh István2018.10.09
2018.10.20szombat11:15Ifj. Ocskay Gábor JA BAjkai ÓriásokU14
Székesfehérvár  Németh Norbert
22521  Nagy Tamás2018.10.13
2018.10.20szombat11:15U10
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Máhr-Stumpf Bonifác
22606  Koczka Jozefina2018.10.15
x - Jégoroszlánok B
2018.10.20szombat12:05Debreceni Hoki KlubÓbuda Hockey AcademyU18
Debrecen  Ling Tamás
22271 Salánki Attila Sipos Roland2018.10.18
2018.10.20szombat12:05U10
Újpesti Jégcsarnok  Netkovszky Dániel
22625  Hrabák Mikes2018.10.12
x - Óbuda Hockey Academy
2018.10.20szombat12:15DVTK JegesmedvékÓbuda Hockey AcademyU14
Miskolci Jégcsarnok  Szeszák Martin
22295  Kormos Dávid2018.10.13
2018.10.20szombat12:30Goodwill Pharma Szegedi VízműLehel HCU14
Szeged  Ambrus András
22337  Maslac Michael2018.10.16
2018.10.20szombat12:40Egerszegi TitánokIfj. Ocskay Gábor JAU18
Zalaegerszeg  Bencze Máté
22507 Árkovics Gergő Márkus János2018.10.16
2018.10.20szombat13:15Pesterzsébeti Hockey ClubSportország SCU14
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Palla Zoltán
22609  Schumacher-Kovács Ákos2018.10.19
2018.10.20szombat14:15Debreceni Hoki KlubDunaújvárosi AcélbikákU14
Debrecen  Szabó Attila
22269  Filep Róbert2018.10.09
2018.10.20szombat14:15Vasas SC BUTE BU14
Vasas Jégcentrum  Homenko Alekszej
22613  Incze Miklós2018.10.15
2018.10.20szombat14:50DVTK Jegesmedvék BÓbuda Hockey Academy BU14
Miskolci Jégcsarnok  Lövei Patrik
22311  Marek Zsolt2018.10.17
2018.10.20szombat15:00Egerszegi TitánokGyőri NEMAK-DANA ETO HCU14
Zalaegerszeg  Molnár József
22317  Mayer István2018.10.16
2018.10.20szombat15:30MAC Budapest BKMH SE WarriorsU14
Kisstadion  Kovács Tibor
22608  Sári Péter2018.10.15
2018.10.20szombat17:00FC Hatvan GigászaiDebreceni Hoki Klub CU14
Debrecen  Huszti Dávid
22641  Dorogi Kristóf2018.10.15
2018.10.20szombat18:20MAC Budapest AKMH SE KnightsU14
Kisstadion  Paulheim Adrienn
22607  Jakocs Ferenc2018.10.19
2018.10.20szombat18:40UTE AVasas SCU14
Újpesti Jégcsarnok  Elliott Matthew
22611  Soós Dániel2018.10.11
2018.10.20szombat19:15Biatorbágy ViaduktHargitai FarkasokOBIII
Gepárd Jégcsarnok  Csehy Zsombor
22439  Timár Balázs2018.10.19
2018.10.20szombat20:15ESMTK JégmadarakZima TeamOBIV
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Léber Frigyes
22615  Ferencz Tibor2018.10.18
    2018.10.21 (vasárnap)
2018.10.21vasárnap10:00U8
Kiskőrös  Vlcskó Csaba
22501  2018.10.15
x - Szigeti Bikák U8
2018.10.21vasárnap10:45Vasas SC AIfj. Ocskay Gábor JA AU12
Vasas Jégcentrum  Banga Viktor
22622  Péter Bence2018.10.18
Korbuly Gergely
2018.10.21vasárnap11:15FTC-Telekom BKASIU16
FTC Sátras Jégpálya  László Lóránt
22489 Barna Péter Jakocs Ferenc2018.10.18
2018.10.21vasárnap11:15Ifj. Ocskay Gábor JA BEgerszegi TitánokU16
Székesfehérvár  Horváth Mátyás
22523 Mayer István Horváth Botond2018.10.12
2018.10.21vasárnap11:15KMH SEFTC-Telekom AU16
Tüskesátor  Hajdú István
22536 Léber Frigyes Pályi Kiss Patrick2018.10.16
2018.10.21vasárnap11:35DVTK Jegesmedvék BSportország SCU16
Miskolci Jégcsarnok  Mokrai Ádám
22465 Sipos Roland Filep Róbert2018.10.16
2018.10.21vasárnap12:00Debreceni Hoki KlubSzigeti BikákU12
Debrecen  Huszti Dávid
22443  Szabó Attila2018.10.17
2018.10.21vasárnap12:15Pesterzsébeti Hockey ClubGyőri NEMAK-DANA ETO HCU16
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Szabó Máté
22621 Pálkövi Zsombor Tamás Gyöngyösi Tamás2018.10.15
2018.10.21vasárnap12:30Goodwill Pharma Szegedi VízműUTE BU16
Szeged  Pallós Péter
22492 Wolf László Maslac Michael2018.10.09
2018.10.21vasárnap12:30Vasas SCIfj. Ocskay Gábor JAU12
Vasas Jégcentrum  Kőnig Krisztián
22623  Kis-Király Barna2018.10.18
Korbuly Gergely
2018.10.21vasárnap13:00FC Hatvan GirlsIfj. Ocskay Gábor Jégkorong AkadémiaNU25
Jászberény  Balogh Zsolt
22475  Bánfalvi Bence2018.10.16
2018.10.21vasárnap14:10DVTK Jegesmedvék AUTE AU16
Miskolci Jégcsarnok  Mokrai Ádám
22463 Marek Zsolt Lövei Patrik2018.10.17
2018.10.21vasárnap14:15Vasas SC BIfj. Ocskay Gábor JA BU12
Vasas Jégcentrum  Holzer Bernadett
22624  Koszta Mónika2018.10.18
Korbuly Gergely
2018.10.21vasárnap14:30MAC BudapestVasas SCU20
Tüskecsarnok  Kocsány Balázs
22617 Sós Zoltán Berkesi Balázs2018.10.20
2018.10.21vasárnap14:30MAC Budapest AIfj. Ocskay Gábor JA AU16
Kisstadion  Schumacher-Kovács Ákos
22618 Váczi Dávid Balla Norbert2018.10.18
2018.10.21vasárnap14:45FTC-TelekomAUTDEBL
FTC Sátras Jégpálya  Bellus László
22486  Fényi Barnabás2018.10.19
2018.10.21vasárnap15:45Óbuda Hockey AcademyMAC Budapest BU16
Gepárd Jégcsarnok  Dorogi Dávid
22619 Kovács Tibor László Zoltán2018.10.18
2018.10.21vasárnap17:00DVTK JegesmedvékSVKSVK EL
Miskolci Jégcsarnok  
22460  2018.09.26
2018.10.21vasárnap17:15KMH Flashes BTSE GerillákOBIV
Tüskesátor  Bellus László
22642  Hajdú István2018.10.16
2018.10.21vasárnap17:50EV Vienna Capitals IIUTEEL
Bécs Kormos Dávid Hernády Kristóf
22472 AUT Sebastian Lendl Szabó Dániel2018.10.18
2018.10.21vasárnap18:15ESMTK JégkockákZempléni HiúzokOBIV
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Sütő Gábor
22614  Dorogi Dávid2018.10.10
2018.10.21vasárnap18:30DEACFTC-TelekomEL
Debrecen Varjú Árpád Herczeg Levente
22440 Gangel László Pálkövi Botond2018.10.04
2018.10.21vasárnap18:30DEACFTC-TelekomMK
Debrecen  
22441  2018.09.26
2018.10.21vasárnap18:40Hokiklub BudapestSport Club CsíkszeredaEL
Tüskecsarnok Halassy György Sindel Bence
22503 Timár Balázs Pálkövi Baksa2018.10.05
2018.10.21vasárnap20:15ESMTK JégtörőkÚjpesti Ragadozók JSEOBIV
Pesterzsébeti Jégcsarnok  László Lóránt
22616  Incze Miklós2018.10.18
    2018.10.22 (hétfő)
2018.10.22hétfő20:00FTC-TelekomSport Club CsíkszeredaEL
Pesterzsébeti Jégcsarnok Haszonits Miklós Kis-Király Barna
22479 Nagy Attila Muzsik Norbert2018.10.20
Mi a véleményed az idei edzőtáborról?
 
Partnereink
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés